Program šachového oddílu Tourist Biomedica Říčany na sezónu 2008-09

Verze pro tisk
Datum Čas Kolo Typ druž. soupeř den kde  
26.09.08 18,30 1. Blicka odd.     pátek    
27.09.08     R Ž L     sobota Sedlčany  
03.10.08 18,30 1. Odd.přebor     pátek    
04.10.08 11.00 1. Extraliga dor A Hořice sobota Hlušice  
04.10.08 15.30 2. Extraliga dor A Rychnov n/Kn sobota Hlušice  
04.10.08 10.00 1. I.LDMD B DDM Praha 6 A sobota Říčany  
04.10.08 14.30 2. I.LDMD B ŠK Řevnice sobota Říčany  
04.10.08 10.00 1. I.LDMD C ŠK Řevnice sobota Říčany  
04.10.08 14.30 2. I.LDMD C DDM Praha 6 A sobota Říčany  
05.10.08 9.30 3. Extraliga dor A OAZA Praha neděle Hlušice  
05.10.08 13.00 4. Extraliga dor A Nový Bydžov neděle Hlušice  
05.10.08 10.00 3. I.LDMD B Říčany C neděle Říčany  
05.10.08 10.00 3. I.LDMD C Říčany B neděle Říčany  
12.10.08 10,00 1. II.liga A Vyšehrad C neděle Říčany Doležal
12.10.08 9,00 1. RP E Kutná Hora B neděle Říčany  
12.10.08 9,00 1. RP F Kostelec B neděle Kostelec  
19.10.08 10,00 1. KP B Říčany D neděle Říčany Doležal
19.10.08 10,00 1. KP C Brodce neděle Říčany  
19.10.08 10,00 1. KP D Říčany B neděle Říčany  
02.11.08 10,00 2. KP B Říčany C neděle Říčany Doležal
02.11.08 10,00 2. KP C Říčany B neděle Říčany  
02.11.08 10,00 2. KP D Rakovník neděle Rakovník  
02.11.08 9,00 1. RS G Kostelec C neděle Říčany  
09.11.08 10,00 2. II.liga A Jičín neděle Jičín  
09.11.08 9,00 2. RP E Říčany F neděle Říčany  
09.11.08 9.00 2. RP F Říčany E neděle Říčany  
16.11.08 10,00 3. KP B Struhařov neděle Struhařov  
16.11.08 10,00 3. KP C Rakovník neděle Říčany  
16.11.08 10,00 3. KP D Uholičky neděle Říčany  
16.11.08 9,00 2. RS G Sendražice C neděle Sendražice  
23.11.08 10,00 3. II.liga A Ml. Boleslav neděle Říčany Doležal
23.11.08 9,00 3. RP E Kolín C neděle Říčany  
23.11.08 9.00 3. RP F Čáslav neděle Čáslav  
29.11.08 10.00 5. Extraliga dor A Klatovy pátek Klatovy  
29.11.08 10.00 4. I.LDMD B Duras Brno B sobota Duras  
29.11.08 14.30 5. I.LDMD B Duras Brno A sobota Duras  
29.11.08 10.00 4. I.LDMD C Duras Brno A sobota Duras  
29.11.08 14.30 5. I.LDMD C Duras Brno B sobota Duras  
30.11.08 10,00 4. KP B Hostivice neděle Říčany Doležal
30.11.08 10,00 4. KP C Uholičky neděle Uholičky  
30.11.08 10,00 4. KP D Vlašim neděle Vlašim  
30.11.08 9,00 3. RS G DDM Kolín neděle Říčany  
07.12.08 10,00 4. II.liga A Lysá B neděle Lysá  
07.12.08 9,00 4. RP E Vlašim B neděle Vlašim  
07.12.08 9.00 4. RP F Sendražice B neděle Říčany  
14.12.08 10,00 5. KP B Příbram B neděle Příbram  
14.12.08 10,00 5. KP C Vlašim neděle Říčany  
14.12.08 10,00 5. KP D Žebrák neděle Říčany  
14.12.08 9,00 4. RS G Pečky C neděle Pečky  
21.12.08 10,00 5. II.liga A OAZA Praha neděle Říčany Doležal
21.12.08 9,00 5. RP E Č. Brod B neděle Říčany  
21.12.08 9.00 5. RP F Benešov neděle Benešov  
11.01.09 10,00 6. II.liga A Turnov B neděle Turnov  
11.01.09 9,00 6. RP E Kostelec B neděle Kostelec  
11.01.09 9.00 6. RP F Pečky neděle Říčany  
18.01.09 10,00 6. KP B Kralupy neděle Říčany Doležal
18.01.09 10,00 6. KP C Říčany D neděle Říčany  
18.01.09 10,00 6. KP D Říčany C neděle Říčany  
18.01.09 9,00 5. RS G DDM Nymburk neděle Říčany  
24.01.09 10.00 6. Extraliga dor A Údlice sobota Most  
24.01.09 14.00 7. Extraliga dor A Most sobota Most  
24.01.09 10.00 6. I.LDMD B Smíchov A sobota Říčany  
24.01.09 14.30 7. I.LDMD B Bohemians sobota Říčany  
24.01.09 10.00 6. I.LDMD C Bohemians sobota Říčany  
24.01.09 14.30 7. I.LDMD C Smíchov A sobota Říčany  
25.01.09 10,00 7. II.liga A Polabiny C neděle Říčany Doležal
25.01.09 9,00 7. RP E Brodce B neděle Říčany  
25.01.09 9.00 7. RP F Kutná Hora B neděle Kutná Hora  
01.02.09 10,00 7. KP B Brodce neděle Brodce  
01.02.09 10,00 7. KP C Žebrák neděle Říčany  
01.02.09 10,00 7. KP D Struhařov neděle Struhařov  
01.02.09 9,00 6. RS G Pečky D neděle Říčany  
08.02.09 10,00 8. II.liga A Kolín neděle Říčany Doležal
08.02.09 9,00 8. RP E Čáslav neděle Říčany  
08.02.09 9.00 8. RP F Brodce B neděle Brodce  
15.02.09 10,00 8. KP B Žebrák neděle Žebrák  
15.02.09 10,00 8. KP C Struhařov neděle Říčany  
15.02.09 10,00 8. KP D Hostivice neděle Říčany  
15.02.09 9,00 7. RS G Lysá F neděle Lysá  
22.02.09 10,00 9. II.liga A Vrchlabí neděle Vrchlabí  
22.02.09 9,00 9. RP E Sendražice B neděle Sendražice  
22.02.09 9.00 9. RP F Kolín C neděle Říčany  
01.03.09 10,00 9. KP B Rakovník neděle Říčany Doležal
01.03.09 10,00 9. KP C Hostivice neděle Hostivice  
01.03.09 10,00 9. KP D Příbram B neděle Příbram  
01.03.09 9,00 8. RS G Čelákovice neděle Říčany  
15.03.09 10,00 10. KP B Uholičky neděle Uholičky  
15.03.09 10,00 10. KP C Příbram B neděle Říčany  
15.03.09 10,00 10. KP D Kralupy neděle Říčany  
15.03.09 9,00 9. RS G Č. Brod C neděle Č. Brod  
22.03.09 10,00 10. II.liga A Rapid Pardub. B neděle Říčany Doležal
22.03.09 9,00 10. RP E Benešov neděle Říčany  
22.03.09 9.00 10. RP F Vlašim B neděle Vlašim  
29.03.09 10,00 11. KP B Vlašim neděle Říčany Doležal
29.03.09 10,00 11. KP C Kralupy neděle Kralupy  
29.03.09 10,00 11. KP D Brodce neděle Brodce  
05.04.09 10,00 11. II.liga A Hradec Král. B neděle Hradec Král.  
05.04.09 9,00 11. RP E Pečky neděle Pečky  
05.04.09 9.00 11. RP F Č. Brod B neděle Č. Brod  
25.04.09 10.00 8. I.LDMD B Tábor sobota Vlašim  
25.04.09 14.30 9. I.LDMD B Č. Budějovice sobota Vlašim  
25.04.09 10.00 8. I.LDMD C Č. Budějovice sobota Vlašim  
25.04.09 14.30 9. I.LDMD C Tábor sobota Vlašim  
26.04.09 10.00 10. I.LDMD B Vlašim neděle Vlašim  
26.04.09 14.30 11. I.LDMD B Náměšť n/O neděle Vlašim  
26.04.09 10.00 10. I.LDMD C Náměšť n/O neděle Vlašim  
26.04.09 14.30 11. I.LDMD C Vlašim neděle Vlašim